Business Promotion EXPO

Co robimy?

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji udziału w międzynarodowych targach i wystawach – głównie w Europie i Azji.
Jednak w zależności od preferencji rynkowych i strategii przedsiębiorstw organizujemy wyjazdy na większość targów i wystaw na świecie.

Realizujemy także pełną obsługę wyjazdów biznesowych i prywatnych.
Zapewniamy bilety lotnicze, rezerwacje hotelowe, wizy, zaproszenia, vouchery, ubezpieczenia i transport na miejscu.

Dlaczego my?

 

Kompleksowa obsługa

Do wykonania każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie uwzględniając oczekiwania klienta.
Zwracamy uwagę na uwarunkowania ekonomiczne danego rynku, a także specyfikę branży i imprezy targowo-wystawienniczej, w której wystawca planuje uczestniczyć.
Wraz z renomowanymi wykonawcami technicznymi przygotowujemy projekty i zabudowę stoisk wystawienniczych.
Nadzorujemy przygotowanie stoiska, a także służymy naszą pomocą w trakcie trwania targów.
Współpracujemy z doświadczonymi firmami transportowymi, które od wielu lat skutecznie zapewniają naszym klientom transport, spedycję i odprawy celne eksponatów na targi na całym świecie.

Z nami nigdy nie jesteś pozostawiony sam sobie.

 

Doświadczenie

Ponad 25 letnie doświadczenie kadry zarządzającej i kilkunastoletnie doświadczenie koordynatorów targowych zapewnia profesjonalne przygotowanie uczestnictwa wystawców w największych i najbardziej prestiżowych imprezach targowo-wystawienniczych.

 

Twoja oszczędność

Oferujemy konkurencyjne ceny.
Wieloletnia współpraca z głównymi organizatorami targowymi, liniami lotniczymi, hotelami i wieloma agencjami pozwala nam na uzyskanie atrakcyjnych warunków cenowych.